W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Żninie
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 110/21
Data 14.12.2022
Czas trwania 13:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 196/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 12:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 218/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:50
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 98/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:30
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 232/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:30
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 189/21
Data 14.12.2022
Czas trwania 11:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 304/21
Data 14.12.2022
Czas trwania 10:30
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 162/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 10:30
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 65/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 10:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 197/21
Data 14.12.2022
Czas trwania 10:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 167/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 09:15
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 193/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nsm 193/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III RC 108/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 199/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 330/22
Data 14.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II Ko 790/22
Data 13.12.2022
Czas trwania 14:00
Skład Michał Kuchnicki
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II K 284/22
Data 13.12.2022
Czas trwania 13:30
Skład Michał Kuchnicki
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 14/21
Data 13.12.2022
Czas trwania 10:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 217/22
Data 13.12.2022
Czas trwania 09:20
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II K 123/22
Data 13.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Michał Kuchnicki
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 236/22
Data 13.12.2022
Czas trwania 09:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101 A
Sygnatura II K 325/20
Data 12.12.2022
Czas trwania 14:00
Skład Michał Kuchnicki
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III Nsm 220/22
Data 12.12.2022
Czas trwania 12:30
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101 A
Sygnatura II K 272/22
Data 12.12.2022
Czas trwania 12:15
Skład Michał Kuchnicki