W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Żninie
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I Ns 356/22
Data 26.01.2023
Czas trwania 09:20
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II Ko 803/22
Data 26.01.2023
Czas trwania 09:10
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III RC 66/22
Data 26.01.2023
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II Kp 111/22
Data 26.01.2023
Czas trwania 09:00
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 109/22
Data 26.01.2023
Czas trwania 09:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura III Nw 19/21
Data 26.01.2023
Czas trwania 08:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III Nkd 85/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 14:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III Nkd 34/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 13:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III RC 105/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 12:00
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II K 332/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 12:00
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11
Sygnatura I C 87/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 12:00
Skład Tomasz Michalak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II K 162/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 11:50
Skład Robert Tuchciński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II W 52/23
Data 25.01.2023
Czas trwania 11:20
Skład Michał Kuchnicki
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III RC 128/22
Data 25.01.2023
Czas trwania 11:15
Skład Jacek Krysztofiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura II W 36/23
Data 25.01.2023
Czas trwania 11:15
Skład Michał Kuchnicki